Kerpe restoranları, kerpe balık restoranları, kerpe döner restoranları, kerpe de ne yenir aramalarınız da deniz restoran olarak lezzetli menülerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Kandıranın yöresel lezzetlerini de içinde barındıran restoranımız deniz ürünleriyle de yılın her günü açıktır.

Kerpe Deniz Restoran

Denizin maviliklerine açılıp tutulan ve balıkçılardan alınan olta balıkları, buza şoka girmeden günlük ve taze olarak tüketilirken, tüm yemekleri deniz kıyısı restoranımızda zevkle yeme imkânı bulabilirsiniz.

Yöresel köy ürünlerinden denize sıfır konumdaki restaurantımızda güneşin doğuşuyla birlikte tüm gün sizlere sunuyoruz. Kahvaltınızı yaparak başlayacağınız sahilde mükemmel manzara eşliğinde kahvenizi içebilir Kerpenin mükemmel havasının tadını çıkarabilirsiniz.

Mevsimine göre değişen balık çeşitlerimizi (Lüfer, Kalkan, Kralı Hamsi, Tekir, İstavrit, Mezgit, Levrek, Çipura, Çinakop, Palamut) gün boyu yanan kömür ateşli mangalımızda afiyetle yiyebilirsiniz.

Etlerimiz Kandıranın bol kekikli alanlarında otlayan hayvanlardan elde edilmektedir. Taze ve günlük temin ettiğimiz etlerimiz mükemmel kalite ve lezzettedir.

Hem konaklamalı hemde günlük ziyaret eden tüm müşterilerimiz restoranımızı kullanabilir, manzara eşliğinde leziz yemeklerimizi tadabilir.

Kahvaltı
Otelimizde konaklayan müşterilerimiz başta olmak üzere tüm müşterilere kahvaltı hizmetimiz vardır.
İçecekler
Sınırsız içecek çeşitleri ve aperatif atıştırmalıklar sunulmaktadır.
Balık Restoranı
Mevsimsel balık çeşitleriyle balık restoranı olarak da hizmet vermektedir.
7/24
Restoranımız sezonda 7/24 hizmet vermektedir.

Restaurant Görselleri