Kerpe otel Karadeniz’de mavi bayraklı koyları ile bir doğa harikasıdır. Yemyeşil Karadeniz doğası, masmavi denizi ile ziyaretçilerini bekliyor. Özellikle doğasının yaprak hışırtıları, tertemiz denizinin dalga sesi ziyaretçilerine eşsiz güzellikler sunuyor. 

Ziyaretiniz için en uygun otel firmalarını bulmak için fazla zaman kaybetmeyin.  Otel rezervasyon için Kerpe Deniz Butik Oteli seçebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanın.

Kocaeli ilinin tercih edilen yerlerinden biri olan Kerpe’de tatil planınız varsa, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, en uygun fiyatlar eşliğinde Kerpe Otelleri‘nde konaklayabilirsiniz.

kerpe-otel-nerede-kalinir-otel-fiyatlari

Kerpe’nin Doğal Güzellikleri

Kerpe Kartal Kayalıkları

Kerpe otel tatil dendiğinde ilk akla gelen yerlerden olan Kartal Kayalıkları tam bir doğa harikası. Yıllar içinde dalgalar ve rüzgârın etkisi ile oyulan ve şekillenen bu kayalar gelen ziyaretçilere hem eşsiz bir manzara hem de çok güzel fotoğraflar çekmek için harika bir alan sağlıyor.  Dalış için imkanlar sunmaktadır.

Özellikle Kartal Kayalıklarına gelenlerin burada güneşin batışını seyretmesi tavsiye edilir. Akşam saatlerinde birçok ziyaretçi tarafından yoğun ziyaret edilir.  Harika anlar sunan güneşin doğuşu ve batışı bu eşsiz doğa harikası vardır.

Burada belirtmemiz gereken bir diğer husus ise Kartal Kayalıklarının 15 metreyi bulan uzunluğu vardır. Dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Özellikle çocuklu aileler için daha büyük bir zorluk oluşturmaktadır.

Kerpe Kandıra Babatepe

Manzarası için tercih edilen bu tepe, Akçakoca Bey’e ait bir Anıt Mezara da ev sahipliği yapıyor.

Kerpe Ömerağzı Koyu

Türkiye’nin en meşhur kamp yerlerinden olan Ömerağzı Koyu, harika doğası ile gelen ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Çadır alanları kamp severleri büyülüyor.

Kerpe Bağırganlı Koyu

Mavi bayraklı ve Kocaeli’nin en uzun sahiline sahip olan Bağırganlı Koyu, tamamen doğal kum ile kaplıdır. El değmeden kalmış mükemmel bir denizi vardır. Koy sadece yeşilin ve mavinin buluşması ile değil beyazında araların katılması ile harika manzaralar sunuyor.

Kerpe Eski Kerpe Burnu

Kerpe’de bulunan falezlerin en güzel örneklerinden olan Kerpe Burnu birçok imkan sunmaktadır. Kamp yapmak, balık tutmak ve yüzmek gibi pek çok aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Kayalıklar arasında dalış imkanı da sağlamaktadır.

kerpe-otel-nerede-kalinir-otel-fiyatlari2

Kerpe Otel konforunu bir evin rahatlığıyla birleştirmek isteyenler için Kerpe Apart Otelleri, harika bir tatil alternatifi olarak öne çıkıyor. Çoğunlukla içinde kendisine ait mutfağı veya ortak mutfağı olan Apart Oteller, misafirlerine kendi yiyeceklerini hazırlama olanağı sunuyor.

Tatil evleri veya yazlık diye de anılan Apart Oteller, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyor. Denize sıfır konumda, sahile yakın yerlerde misafirler için alternatifler oluşturuyor.