Kerpe apart otelleri genellikle apartman şeklindedir. Kalınacak yerde birden fazla oda, salon ve mutfak bulunabilir. Çoğunlukla geniş aileler tarafından tercih edilir. Apart otellerde kişi başı ücretlendirme yerine gecelik konaklama ücreti ödenir.

Özel havuzu bulunan apart evler, ailece baş başa tatil yapak isteyen kişilerin tercihidir. Bir evde bulunması gereken konfor alanları apart evlerde de bulunur. Çok daha rahat konforludur.

Apart otellerde veya apart evlerde konaklayan misafirler yeme–içme işlerini kendilerini hallederler. Kişiler yemeklerini dairelerinde bulunan mutfakta pişirebilirler. Böylece otellerdeki yemek saatlerine yetişmek zorunda kalmazlar. Bazı apartlar da oda kahvaltı veya akşam yemeği seçeneği bulunabilir.

kerpe-apart-otelleri-otel-fiyatlari-kerpe-pansiyon

Kerpe apart otelleri rahatça vakit geçirebileceğiniz, istediğiniz gibi yemek hazırlayıp yiyebileceğiniz kafanıza göre bir tatil imkânı sunar. Kalabalığa maruz kalmadan sessiz ve konforlu tatil yapabilme fırsatıdır. Kocaeli’nin en çok tercih edilen apart otel yerleri Kerpe ve Kefken bölgesi sahil şeridinde yer alır. Kerpe otelleri arasında tercih edilir. 

Kerpe Apart Oteller

Kerpe apart otel ve apart ev seçenekleri ile vazgeçilmez tatil beldesidir. Bölgedeki büyük şehirlere yakın olması avantajdır. Hareketli bir belde olmasından dolayı hareketli bir tatil seçeneği talep eden kişiler tarafından ziyaret edilir. Apart otel veya evlerde arkadaş gruplarınızla gelebilir hem konforlu tatil yapabilir hem de Kerpe’nin tarihi ve doğal güzelliklerini gönlünüzce gezebilirsiniz. Kayalıklarda denize girebilir, dalış yaparsınız. Uygun fiyatlarda kaliteli hizmet alırsınız.

kerpe-apart-otelleri-otel-fiyatlari-kerpe-pansiyon

Denize Sıfır Apart Oteller

Denize sıfır apart otellerde, ev konforunda tatilinizi geçirebilirsiniz. Dilerseniz günlük, haftalık ve aylık kiralayabilir, ailenizle veya arkadaşlarınızla konaklayabilirsiniz. Kerpe pansiyon apart otellere alternatif olarak düşünülebilir.

Apart Otel Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

  • Farklı konseptlerdeki otellerde odalarda el sabunu, şampuan, saç kremi ve diş macunu bulunuyor. Apart otellerde ise bu imkanlar olmayabiliyor. Otelinizi seçerken bu kozmetik ürünlerinin verilip verilmediğine bakıp duruma göre hazırlıklı gidebilirsiniz.
  • Apart konseptli bir otele yaz mevsiminde kalabalık bir grup gidecekseniz dairede kaç klima olduğuna bakmalısınız.
  • Bir otelle ilgili bakılması gereken ilk şeylerden biri de temizlik hizmetidir. Otel seçiminiz esnasında beğendiğiniz tesislerle iletişime geçip nevresim takımlarını kaç günde bir değiştirdiklerini ya da odayı ne sıklıkla temizlediklerini öğrenebilirsiniz.
  • Çocuğunuz varsa otel odasına uygun yataklar eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Özel aracınızla seyahat ediyorsanız apart otelinizin otoparkının olup olmadığını öğrenmeli, daha rahat bir tatil için otoparkı olanlar arasından seçiminizi yapmalısınız.